אאוטלוק 2013 – חידושים אחרונים

מעבר לוויזואליות המדהימה של גרסת האופיס החדשה, הדומה מאוד בהתנהגות ובתחושה למערכת ההפעלה החדשה – WINDOWS 8, אני רוצה לספר לכם על עוד דבר אחד או שניים על אאוטלוק 2013 (Outlook 2013) החדש – שהפתיע אותי לטובה.

לפני כל יציאתה של גרסה חדשה לאוויר העולם אני שואל את עצמי את אותה השאלה – מה כבר אפשר לחדש בחבילת האופיס?

אז כנראה שזה לא נגמר וההוכחה הטובה ביותר היא העובדה שלאחר למעלה מ-20 שנה לא נמצא בשוק שום מתחרה רציני לחבילת האופיס של מיקרוסופט, ותמיד מיקרוסופט מוצאת את הדרך להפתיע אותנו.

מערכת ניהול אנשי הקשר

האופיס החדש 2013 במבצע באוקטב שירותי מחשוב לעסקים
האופיס החדש 2013 במבצע באוקטב שירותי מחשוב לעסקים

החידוש הראשון והמשמעותי הוא שינוי מ- "אנשי קשר"  ל- "אנשים":

למי שלא יודע עדיין, "אנשים" זאת מערכת ניהול אנשי הקשר מחוץ לתוכנת האופיס שלנו.  מערכת זו היא חלק בלתי נפרד מתוכנת הווינדוס 8, לכן מעכשיו אתם תמצאו בתוך תוכנת האאוטלוק שלכם כתובות ומספרי טלפון לאנשים אשר אינם קשורים ישירות לאנשי הקשר שלכם במשרד. 

המשמעות היא שלא צריך לצאת או לעבור בין תוכנות שונות כדי בסופו של דבר לעשות את אותו הדבר ולהיות בקשר עם אנשים או עמיתים. אנחנו יכולים לבצע את הכל ממקום אחד שבו אנחנו נמצאים ברגע מסוים או משולחן העבודה שלנו או מתוכנת האופיס שלנו.

חיבור לרשתות החברתיות

הדבר השני באותו הנושא, הקשור לאנשי הקשר או אנשים, הנו חיבור תוכנת האאוטלוק שלכם עם הרשתות החברתיות המוכרות טוב מאוד לרובנו, כדוגמת FACEBOOK וכל החברה האחרים והטובים. החיבור החברתי מאפשר לנו לתקשר עם כולם ממקום אחד ולקבל פרטים וקישור לדף האישי של החבר או הלקוח ישירות מהאאוטלוק 2013 שלנו.

באותו הקשר, האופיס החדש מאפשר לנו לפעול ישירות מתוך אפליקציות האופיס ולהעלות פוסטים והודעות לרשתות החברתיות ולבלוגים – ישירות מכל כלי אופיס 2013.
 
אאוטלוק 2013 – חיבור לרשתות החברתיות:

אופיס 2013 - אנשי קשר נוספים
אופיס 2013 – אנשי קשר נוספים

 אאוטלוק 2013 – "אנשים" המחליף הרשמי לאנשי הקשר:

אופיס 2013 - אנשי קשר נוספים
"אנשים" המחליף הרשמי לאנשי הקשר

 

שולחן העבודה בווינדוס 8 – "אנשים" כריבוע מטרו תחת "התחל":

אופיס 2013 - אנשי קשר נוספים
"אנשים" כריבוע מטרו

 

 תתחדשו