כמה עולה מטען למחשב נייד ?מטען למחשב נייד

אם יש לכם מחשב נייד, ייתכן מאוד שנתקלתם כבר בצורך להחזיק ביותר ממטען אחד, פשוט מכיוון שהמחשב הוא נייד, ואתם צריכים גם את החשמל נייד יחד איתו. הדברים נכונים במיוחד אם אתם עושים שימוש בתחנת עגינה המאפשרת חיבור של המחשב הנייד לשורה של מוצרים היקפיים כמו מדפסת, מסך, מקלדת, עכבר וכדומה בקלות ובמהירות, אך גם כאשר אתם פשוט עושים שימוש במחשב הנייד בבית, וגם בעבודה ורוצים להיות בטוחים שאף פעם לא תיתקעו בלי מטען.

מה נותן לכם המטען ?

מטען למחשב נייד הוא לא מוצר זול, פשוט מכיוון שמדובר ברכיב חשמלי יקר המבצע המרת מתח 220 וולט למתח של 9 עד 12 וולט, וצריך להיות אמין בצורה יוצאת דופן על מנת שהמטען לא יפגע בשום צורה ודרך במחשב שאותו הוא אמור לשרת. המטען לא רק מבצע המרה של המתח הנדרש, אלא גם מגן על המחשב בנפילות מתח, בניתוק וחיבור חוזרים ונשנים כפי שנהוג במחשבים ניידים בהתאם למצב הסוללה וכדומה. כדי לייצר את הפונקציונליות הזאת, משולבים במטען שורה של רכיבים יקרים, שבסופו של דבר באים לידי ביטוי במחירי של המטען.

להקפיד להשתמש במטען מקורי בלבד, בכל מקרה

מחירו של מטען למחשב נייד משתנה כמובן בין מטען למטען ואי אפשר לנקוב במספר אחד שנכון לכל המטענים, או אפילו לרובם. יחד עם זאת, אפשר להעריך את עלותו של מטען טיפוסי בטווח שבין 100 ל 200 שקלים בהתאם למותג המחשב שלכם ובהתאם לחנות בה אתם קונים את המטען. כדאי כמובן לבצע השוואה בין החנויות השונות ולא לקנות אם המחיר נראה לכם מופקע. לחילופין, כדאי גם לא לקנות בזול מדי, ותמיד להקפיד לקנות מטען מקורי של המחשב. מטען לא מקורי יכול ליצור שורה של בעיות בתפקוד המחשב, גם אם המחשב יידלק וייכבה כרגיל. אוקטב מציעה לכם שורה של מטענים לכל מותגי המחשבים הניידים ובמחירים תחרותיים בלבד. בחנות תוכלו לקבל ייעוץ וסיוע על כל שאלה שמתעוררת סביב המטען או סביב התפעול של המחשב הנייד.