מעבדת מחשבים תל אביב בעידן האינטרנט

האינטרנט שינה את חיינו באין ספור תחומים, אך עוד הרבה לפני שתחומים אלה הפכו להיות סטנדרטיים עבור מרבית האנשים, תקשורת מחשבים באמצעות האינטרנט הייתה נהוגה מזה שנים רבות, ואחד התחומים שהתפתחו אז, והופכים היום להיות סטנדרט הוא כל הנושא של תמיכה מרחוק. המדובר על יכולת של מעבדת מחשבים תל אביב להתחבר לכל מחשב ברחבי הגלובוס, בין שמדובר במחשב בבניין ממול המעבדה, ובין שמדובר על מחשב בקצה השני של הגלובוס, ולהעניק לו את הטיפול הטכני הנדרש מרחוק, כל עוד כמובן, ניתן לבצע את הטיפול ללא כלים או מעורבות פיזית.

הליך השתלטות מרחוקoctave-IT_Service150X150

במסגרת השירות של תמיכה מרחוק, מתחברת המעבדה אל המחשב באמצעות תקשורת אינטרנט באמצעות הליך הנקרא "השתלטות מרחוק". הליך זה מיועד להעניק לטכנאי המטפל נגישות מלאה לכל חלקי המחשב על מנת שיוכל לבחון אותו לעומק, ולזהות את מקור התקלה, וכן גם לתקן אותה. הליך זה דורש בדרך כלל התקנת תוכנה קטנה מאוד על גבי המחשב, ולרוב המחשב מצוייד בתוכנה בסיסית מראש המאפשרת התחברות מרחוק בכל מקרה, גם אם לאור התקלה במחשב אין ביכולתכם להתקין תוכנה חדשה על גבי המחשב.

שירות במסגרת מנוי או שירות מזדמן

לא כל מעבדת מחשבים תל אביב מספקת שירות של תמיכה מרחוק, ולעיתים שירות זה כרוך בהרשמה מוקדמת ותשלום דמי מנוי חודשיים. ישנם מודלים שונים של הפעלת השירות, אך אם נתקלתם בבעיה קריטית במחשב, ואתם חייבים לתקן אותה במהירות, ואין לכם מנוי על שירות כזה, תוכלו בהחלט למצוא מעבדת מחשבים המספקת את השירות על בסיס מזדמן, אם כי העלות של השירות עבור קריאת שירות אחת עשויה להיות יקרה יותר מהמקובל עבור מנויים.

מודלים שונים לשירות על ידי מעבדת מחשבים תל אביב

כמו כן, כדאי לציין ששירות מרחוק יכול להיות מסופק גם באמצעות הטלפון במקרה שבו אין לכם אפשרות להיכנס כלל למחשב, וכדאי לציין שישנם מקרים רבים שבהם לא ניתן לספק שירות מרחוק, ויש צורך בהגעת טכנאי או הבאת המחשב אל המעבדה. אוקטב מספקת שירותי תמיכה, תיקון ושירות מרחוק וכן מציעה מגוון מוצרי ושירותי מחשוב לעסקים ולפרטיים.