מתי להביא את המחשב אל מעבדת מחשבים תל אביב?

יש לכם תקלה במחשב, ואתם לא יודעים האם לקחת אותו אל מעבדת מחשבים תל אביב, או לנסות ולפתור את הבעיה בעצמכם. תחילה חשוב להבין שישנן מספר אופציות נוספות בין שני קצוות אלו, ופרט לניסיון לתקן מחשב באופן עצמאי, ללא הידע המקצועי הנדרש, או הצורך להביא את המחשב למעבדה במרכז העיר, תוכלו לעשות שימוש גם בשירותי תמיכה מרחוק שיכולים לתת לכם את הפתרון למרבית המצבים אליהם אתם עלולים להיקלע, וכן להזמין טכנאי שיגיע אליכם הביתה.

האם לתקן בבית או לקחת אל מעבדת מחשבים תל אביב?מעבדת מחשבים תל אביב

יחד עם זאת, ישנם לא מעט מצבים בהם אין כל אפשרות לטפל במחשב בבית הלקוח, ועוד יותר מקרים בהם לא ניתן לטפל בבעיה באמצעות שירות של תמיכה מרחוק. את ההחלטה הזאת כדאי להשאיר לאיש מקצוע שיוכל לבצע הערכה של הבעיה ובהתאם לכך להנחות אתכם לגבי הצעד הבא. מרבית המעבדות מספקות שירות כולל המאפשר לכם להתחיל בבדיקה ראשונית באמצעות שירותי תמיכה מרחוק. במידה וניתן לזהות ולתקן את הבעיה מרחוק, מה טוב. במידה ולא, תצטרכו להחליט האם לזמן טכנאי הביתה, או להביא את המחשב אל המעבדה בעצמכם.

שאלה של נוחות ומחיר

השאלה האם לבחור בכך או בכך היא שאלה של מחיר, כשטכנאי המגיע לבית הלקוח הוא הפתרון הנוח ביותר עבורכם, אך גם היקר ביותר עבורכם. כמו כן, קחו בחשבון שעל אף שהטכנאי יגיע אל ביתכם, עדיין ייתכן מצב בו הוא לא יוכל לטפל במחשב, ויהיה צורך להביא את המחשב בסופו של דבר אל מעבדת מחשבים תל אביב. לא מדובר במדע מדוייק, ולא ניתן להבטיח מראש מה תהיינה תוצאות הזמנת השירות, אם כי במרבית המקרים זה עובר חלק וכצפוי, בלי הפתעות מיותרות עבור הלקוח.

תיקונים מורכבים בתנאי מעבדה

המקרים החריגים הם בעיקר סביב מצבים בהם נגרם נזק משמעותי לחומרה, ויש צורך להחליף חומרה במחשב, או לבצע עליה בדיקות מורכבות ותיקונים המחייבים תנאי מעבדה. אוקטב מספקת שורה של שירותי מעבדה לרבות תיקוני תקלות, תמיכה מרחוק, שירותי טכנאי לבית הלקוח, ויודעת להתמודד עם כל סוגי התקלות בעולם המחשוב.

מעבדת מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים תל אביב